Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri
Gizlilik Politikası
Bu web sitesi (“SİTE”) coskk.com (ÇOSKK LTD. ŞTİ)  tarafından yayınlanmakta olup, coskk.com’ un kullanıcılarına-üyelerine sunulan ürünlere ve hizmete ulaşabilmeleri amacı ile coskk.com tarafından kullanıma sunulmuştur. coskk.com web sitesine ulaşım veya siteyi kullanım, aşağıda belirtilen gizlilik ilkelerinin okunmuş ve kabul edilmiş olduğu anlamına gelmektedir.

coskk.com, üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize kaliteli hizmet sunumu, özel promosyon faaliyetleri, reklam, irtibat kurma,bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve üyeliğinizi yönetmek - sürdürmek,ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak ilgili finans kuruluşu ile üye arasında gerçekleştirilmektedir ( Kredikartı şifresi gibi bilgiler ÇOSKK LİMİTE ŞİRKETİ tarafından görülmez ve kaydedilmez). Ödemeye ilişkin kişisel bilgilerinizin coskk.com tarafından tutulmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşılamayacağını bilginize sunarız.

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

coskk.com, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir.Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. Coskk.com üyeliğinden çıkmak istemeniz durumunda destek@coskk.com’ a mail atarak talebinizi belirtebilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusu ÇOSKK Limited Şirketi‘ne aittir. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer coskk.com tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Sitede, kullanıcı ve/veya üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir. Bu içeriklerinin dirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Siteden indirilen herhangi bir içerik, kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Sitede yer alan herhangi bir içerik, siteye referans verilmeksizin kullanılamaz. Saklanan kullanıcı bilgileri en son güvenlik yöntemleri ile korunmakla birlikte, günümüzde artan çeşitli şekilde bilişim suçları göz önüne alınarak, kullanıcı bilgilerinin yasal olmayan yollar ile ÇOSKK LİMİTED ŞİRKETİ sisteminden çalınmasına karşı hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir. Bununla ÇOSKK LİMİTED ŞİRKETİ gerekli yasal işlemleri yapmayı taahhüt eder. Ek bilgi almak istediğiniz konularda destek@coskk.com’dan tarafımıza ulaşabilirsiniz.